Oldal kiválasztása

Hívunk egy férfikörbe, ahol szabadon megélheted mind az erődet, mind az érzéseidet.

Ezen a férfikörön lehetőséged van a rendszerállítás, a bodywork és csoportos gyakorlatok segítségével

• felfedezni a férfiasságoddal kapcsolatos korlátozó hiedelmeidet
  • megtapasztalni a férfi szövetség erejét
  • szembenézni a saját férfi mintáddal

Itt lesz idő és tér arra, hogy

• Felfedezd azokat az erőforrásokat, amelyek támogatnak
  • Ráláss azokra az akadályokra, amelyek visszatartanak

A csoport Neked szól, ha

• Kívülállónak érzed magad a férfiak társaságában
  • Szeretnél jobban lenni a férfiakkal, megélni a testvériséget, bajtársiasságot
  • Felvállalnád magad más férfiak előtt, anélkül, hogy félnél, hogy gyengének tartanak
  • Megélnéd az egyéni erők támogató szövetségét a versengés helyett
  • Szeretnéd megélni amikor a férfiak egymást támogatva megélik az erejüket
  • Megtapasztalnád az erőszakos erő helyett a tiszta, tengelyben lévő erőt

Itt szabadon lehetsz önmagad, és megismerheted azon részeidet, amik eddig a sötétben voltak.

A csoporton való részvételhez nincs előfeltétel. Szeretettel várunk, akár régi motoros, akár kezdő önismerő vagy.

PRAKTIKUS INFORMÁCIÓK

Helyszín

Budapest, Magnet Ház Juhar terem, Andrássy út 98

Időpont

2024.03.10. Vasárnap – 09:30-18:00

Érkezés

09:00 és 09:15 között, hogy 9:30-kor pontosan tudjunk kezdeni.

A résztvevők létszáma

minimum 15, maximum 40 fő.

Részvételi díj

• Early Bird 25 000 Ft (január 31-ig)
  • Normál ár: 30 000 Ft

Számlázással kapcsolatos információk:

• Csak magánszemélyeknek tudunk számlát kiállítani.
  • A részvételi díjat utalással tudod rendezni.
  • Az utalási adatokat a jelentkezésed után küldjük emailben. A helyedet a részvételi díj átutalásával biztosítod, amelyről számlát állítunk ki.
  • Ha nem jössz el a csoportra, a részvételi díjat nem áll módunkban visszatéríteni.

Étkezés

Hideg batyus ebéd – hozz magaddal ebédet (hozhatsz olyat, amit csak te eszel, és hozhatsz olyat, ami berakhatsz a közösbe)
Büfé, kávézó működik a helyszínen.

Hozz magaddal váltó ruhát, olyat, ami kényelmes és szívesen mozogsz is benne.

Jelentkezés

Jelentkezéshez töltsd ki az űrlapot. A regisztrációval és a díj befizetésével tudod lefoglalni a helyedet a workshopra.

CSOPORTVEZETŐK

Lévai Brúnó

Molnár Károly

Teszár Balázs

A Férfi útja programsorozat

Megalkottunk egy olyan utat számodra ahol, a gyakorlatban, férfitársaiddal szövetségben járod körbe az életedben a Férfi minőségeket.

Itt lehetőséged van megteremteni magadban a kiteljesedett Férfit, legyen az vezető, apa, útkereső, vállalkozó, férj, testvér, barát, létező.

2024-ben 3 workshopon és egy beavató elvonuláson keresztül járhatod be azt a transzformatív utat, amely segít körbejárni a Férfi lét legfontosabb területeit.

A Férfi Útja I.
A Küldetés és Erő

2024.01.07

A Férfi Útja II.
A Szövetség Ereje

2024.03.10

A Férfi Útja III.
A Szakrális Férfi

2024.05.05

A Férfi Útja
Beavató Elvonulás

2024.07.18-22.

Mindegyik alkalom önmagában is egy egészet alkot, az adott workshopnak nem előfeltétele az előzőn való részvétel.

Ha bármilyen kérdés felmerül benned, írj nekunk az info@ferfiszovetseg.hu e-mail címre!